ONBEZORGD HET WATER OP
De Tinn-Silver 700 biedt de nodige ruimte waardoor het een ideale boot is voor een gezin, vriendengroep of visgroep. Maar door de nodige aanpassingen en extra opties kan hij ook perfect ingezet worden voor professioneel gebruik. Denk hierbij aan een brandweer, patrouille- of handhaving boot. Net zoals de andere Tinn-Silver boten, is ook deze boot onderhoudsarm en zelflozend. Dus geen omkijken naar de boot als het regent. En dankzij de dikke stootrand moet u niet zo snel bang zijn voor een krasje. Kortom: met deze boot kunt u onbezorgd het water op.
De Tinn-Silver 700 is gebouwd van 5 mm zeewaterbestendig aluminium en behoort net zoals alle Tinn-Silver boten tot CE-categorie C-kustwateren.
Doordat de Tinn-Silver boten relatief licht zijn en dus makkelijk trailerbaar, is het vaargebied van Tinn-Silver boten quasi onbeperkt. Gooit u binnenkort de trossen los van deze Tinn-Silver?

7,00 m |

2,72 m |

0,35 m |

750 kg |

Max. 7 p. |

200 kg |

Max. 250 PK |
De Tinn-Silver 700 is standaard uitgerust met:
- Stuurconsole
- Dubbele zelflozende bodem
- 2-componenten schuim in dubbele bodem
- Massief rubberen stootrand
- Dichte achterbank met opbergruimte
- RVS-traileroog aan boeg
- Deksel
- 7-Zitplaatsen
- Bestickering bovenboeiïng: zwart of blauw
Mogelijk interessante opties om de Tinn-Silver 700 te optimaliseren:
- Coating van het onderwaterschip
- Rubberen vloermat of traanplaat vloer
- Navigatieverlichting/Werklampen
- Bolders
- Duwsteven
- GPS-Fishfinder
- Zijdeur
- Afdekzeil
- Kussenset
- Skibeugel/TurboSwing
- Navigatiebeugel
- Buitenboordmotor(en)
- Boottrailer
- …en vele andere opties mogelijk!
Download folderInteresse?
Neem contact met ons op voor meer informatie of een offerte.
Contact